باربری در هفت تیر مشهد

حمل بار در هفت تیر مشهد

بسته بندی اثاثیه منزل در هفت تیر مشهد

کارگر اسباب کشی در هفت تیر مشهد 

اتوبار در هفت تیر مشهد
بسته بندی لوازم منزل در هفت تیر مشهد

 

باربری در مشهد
باربری در مشهد

اگر به دنبال یه شرکت جهت حمل بار اثاثیه منزل یا حمل هر کالا هستید  ، مجموعه فن باز می تواند به شما کمک کند ، همچنین ما کارگر حرفه ای جهت بسته بندی اثاثیه منزل هم داریم ، برای ثبت سفارش خدمات اینجا کلیک کنید .

 

از دیگر خدمات شرکت فن باز در مشهد به موارد زیر میتوان اشاره کرد :

شستشو مبل در هفت تیر مشهد

شستشو قالی در هفت تیر مشهد

باربری در هفت تیر مشهد

تعمیرات تاسیسات در مشهد

خدمات پزشکی در محل « هفت تیر » مشهد

خدمات مکانیکی در هفت تیر مشهد

 

 

نکات مهم قبل از اسباب کشی منزل :

 

1-برنامه‌ریزی داشته باشید

قبل از شروع به بیرون ریختن وسایل، لیستی از آنچه که در خانه جدید قطعا نیاز دارید را تهیه کنید. یعنی مواردی که به طور منظم از آن‌ها استفاده می کنید، مانند تخت و وسایل آشپزی. برای لیست کردن وسایل مورد نیاز به فضای خانه جدید، بزرگتر و کوچکتر بودن آن توجه کنید.

اگر ممکن است برای انجام هریک از کارها یک زمان مشخص تعیین کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا طبق زمان و برنامه مشخصی تمام وسایل بسته‌بندی شود و از فشار و استرس روز نهایی اسباب‌کشی هم کم شود.

 

2-دقیقه نودی کار نکنید

یکی از مهم‌ترین اصول بسته‌بندی وسایل برای اسباب‌کشی شروع به موقع و عدم تعویق بسته‌بندی است. جمع کردن همه وسایل خانه کار راحتی نیست. بنابراین این کار را به روزهای آخر جابجایی موکول نکنید و زودتر جمع کردن و بسته‌بندی کردن وسایل را شروع کنید و کم‌کم کار را پیش ببرید.

 

3-لیست وسایل مورد نیاز را تهیه کنید

برای شروع استرس نگیرید. ابتدا لیستی از وسایل موردنیاز برای اسباب‌کشی و بسته‌بندی تهیه و آن‌ها را آماده کنید. این کار باعث می‌شود که دیگر به دنبال وسایل غیرضروری نگردید و در وقتتان صرفه‌جویی کرده و بتوانید به راحتی وسایلتان را بسته‌بندی کنید. برای هر اسباب‌کشی به کارتن مخصوص اسباب‌کشی، چسب  ،کارتن ،جعبه ، روزنامه یا کاغذ باطله برای پیچیدن دور وسایل ،پلاستیک حباب‌دار برای بسته‌بندی وسایل شکستنی ،ماژیک برای نوشتن روی جعبه‌هانیاز دارید. سعی کنید کارتن وسایل برقی مانند تلویزیون، سیستم صوتی، مایکروفر و سایر وسایل برقی منزل را نگه دارید و آن‌ها را با کارتن خودشان بسته‌بندی کنید.

 

4-کارتن مناسب تهیه کنید

کارتن‌ها نباید خیلی بزرگ یا خیلی کوچک باشند. برای تهیه کارتن از مغازه داران اطراف خود بخواهید یک یا چند عدد کارتن برای شما تهیه کنند. همچنین می‌توانید انواع کارتن را از شرکت‌های حمل بار خریداری کنید.

 

5-وسایلی که نیاز ندارید، نگه ندارید

هنگام بسته‌بندی وسایل، اگر به چیزی نیاز ندارید، آن را به خانه جدید نبرید. سعی کنید بار خود را سبک کنید. اگر قابل فروش هست، بفروشید، اگر قابل استفاده نیست دور بیندازید و اگر قابل اهدا شدن است، هدیه دهید.

 

6-اولین قسمت آشپزخانه باشد

آشپزخانه و وسایل آن پیچیده‌ترین قسمت خانه است. بسته‌بندی وسایل را از آنجا شروع کنید تا استرس نگیرید. جمع کردن آشپزخانه بار زیادی را از دوش شما بر می‌دارد. برای شروع بسته‌بندی وسایل بهتر است ابتدا ظروف شکستنی را بسته‌بندی کنید و با این کار مانع شکستن ظروف در زمان بسته‌بندی وسایل دیگر شوید.

 

7-آخرین قسمت وسایل خواب باشد

آخرین چیزی که جمع‌آوری می‌کنید، تخت‌خواب‌ها باشند. خوابیدن روی زمین در کنار وسایل در هنگام اسباب‌کشی، خستگی و زحمت شما را دو چندان می‌کند.

 

8-حواستان به وسایل آسیب‌پذیر باشد

وسایلی مانند لیوان​ها، بشقاب​های شیشه‌ای و چینی، آینه و تابلوها، قاب​های عکس، آباژور، مجسمه​ها، وسایل دکوری و … را پیش از قرار دادن در کارتن به وسیله نایلون​های حباب‌دار، کاغذ یا روزنامه بسته‌بندی کرده تا به هم برخورد نکنند و سپس داخل کارتن قرار دهید.

 

9-وسایل را دسته‌بندی کنید

هنگام جمع کردن وسایل خانه، انواع مختلف وسایل را ابتدا دسته‌بندی و سپس در جعبه‌های جدا قرار دهید. مثلا جعبه‌ای را به وسایل الکترونیکی و جعبه دیگر را به ابزار و پیچ ‌و مهره اختصاص دهید. حتما نام هر بسته را روی آن بنویسید تا هنگام باز کردن گیج نشوید. این کار علاوه بر اینکه مانع آسیب دیدن وسایل می‌شود، از سردرگمی و گم شدن وسایل هنگام باز کردن در مکان جدید نیز جلوگیری می‌کند.

 

10-وسایل هم جنس را جدا کنید

وسایل هم‌جنس را با هم بسته‌بندی کنید. از دیگر نکات اصول اسباب‌کشی حرفه‌ای  قرار دادن وسایل مشابه و هم جنس در داخل یک کارتن است. مثلا ظروف چینی و مسی را کنار هم در داخل یک کارتن قرار ندهید.

 

11- وسایل غیرقابل بسته‌بندی را جدا کنید

یکسری وسایل خانه مانند مایعات، شوینده‌ها، لوازم آرایشی و بهداشتی هستند که بهتر است بسته‌بندی نشوند، زیرا هنگام جابجایی ممکن است در آن باز شود. این وسایل را جدا کنید و روز اسباب‎کشی داخل بار قرار ندهید. بهتر است خودتان آن را جابه‌جا کنید و به خانه جدید ببرید.

 

12-جعبه‌ها سالم باشند

برای بسته‌بندی وسایل از جعبه‌ها و کارتون‌های سالم استفاده کنید. زیرا کارتون‌های فرسوده هنگام حمل و نقل ممکن است متلاشی شوند. ضمنا جعبه یا کارتون ممکن است هنگام جابجایی باز شوند و وسایل آسیب ببینند. حتما اطراف کارتون و خصوصا زیر آن را با چسب بزرگ محکم کنید.

 

13-وسایل را اصولی بچینید

بهتر است که وسایل شکستنی را در کارتن​های بزرگ قرار ندهید و از قرار دادن تعداد زیادی وسایل شکستنی در یک کارتن پرهیز کنید. اسباب و اثاثیه داخل کارتن‌ها باید با اصول چیده شوند. ظروف و وسایل سنگین‌تر را در کف کارتن قرار دهید و وسایل سبک‌تر را به ترتیب در بالای آن قرار دهید.

 

14-فضای خالی در کارتن ها را از بین ببرید

در کارتن وسایل شکستنی، فضاهای خالی را با تکه​های کاغذ، روزنامه، حوله، پتو و … بپوشانید  تا وسایل شکستنی در داخل کارتن جایی برای تکان خوردن نداشته باشند و سالم بمانند.

 

15-سبک، سنگین کنید

اگر جعبه‌ها و کارتن‌های بزرگ را فقط با کتاب و سایر وسایل سنگین پر کنید، وزن آن‌ها بسیار زیاد می‌شود و در نتیجه امکان آن که به کارگر و یا به وسایل آسیب وارد شود نیز افزایش می‌یابد. بهتر است در کارتن‌های بزرگ مخلوطی از وسایل سنگین و سبک را قرار دهید.

 

16-قطعات مبلمان را جدا کنید

اگر مبلمان، تخت، میز یا وسایل دیگر شما قابلیت باز شدن قطعات دارند، آن‌ها را از هم باز کنید تا هنگام جابجایی آسیب نبینند. باز کردن قطعات باعث حمل راحت و کاهش آسیب‌دیدگی وسایل می‌شود.

 

17-محفظه‌ها را خالی کنید

قبل از اسباب‌کشی همه محفظه‌ها، کشوها و قفسه‌های وسایل را خالی کنید که هنگام حمل و نقل جابجا نشود و آسیب نبیند. همچنین درب کشوها و کمدها را با چسب محکم کنید تا هنگام جابجایی باز نشوند.

 

18-کمد‌ لباس‌ها را سبک کنید

یک روش موثر برای جابجایی کمد لباس‌ها در اسباب‌کشی، خالی نکردن کشوها و کمد از لباس است. به این صورت که برای سبک شدن کمد کشوها را درآورده ولی آن‌ها را از لباس خالی نکنید، این کار می‌تواند از سنگین شدن کمد جلوگیری کند و حمل و نقل وسایل را آسان‌تر کند.

 

19-گلدان‌ها را سنگین نکنید

چند روز قبل از اسباب‌کشی گلدان‌ها را آب ندهید، زیرا گیاهان وقتی پرآب ‌شوند سنگین می‌شوند.

 

20-کارتون شکستنی‌ها را جدا کنید

وسایل و ظروف شکستنی را در کارتون‌های جداگانه بسته‌بندی کنید. حتما روز اسباب‌کشی و حمل وسایل، به افراد مسئول در مورد جعبه‌های شکستنی هشدار دهید که بیشتر مراقب باشند.

 

21-ازهمه وسایل عکس بگیرید

بسیاری از وسایل خانه مانند وسایل برقی و مبلمان، در خانه جدید نیاز به نصب دارند. قبل از جدا کردن وسایل برقی از برق، از طریقه نصب و وصل آن‌ها عکس بگیرد که بتوانید خودتان مجددا آن‌ها را راه بیندازید. همچنین وقتی‌ جعبه یا کارتونی را بسته‌بندی کردید، از محتویات آن عکس بگیرید که موقع باز کردن بدانید درون هر جعبه چیست.

 

22-پیچ و مهره‌ها را تفکیک کنید

هنگام باز کردن و جدا کردن قطعات وسایل، پیچ و مهره هر وسیله‌ای را در بسته جداگانه بگذارید و اسم آن را بنویسید. برای نصب مجدد به آن‌ها نیاز دارید.

 

23-وسایل اتاق‌ها را تفکیک کنید

هنگام جمع کردن و بسته‌بندی، وسایل اتاق‌های مختلف را به صورت مجزا بسته‌بندی کنید و وسایل را با هم ترکیب نکنید. به این ترتیب در چیدمان اتاق‌های خانه جدید گیج و سردرگم نمی‌شوید.

 

24-وسایل قیمتی را بسته‌بندی نکنید

وسایلی مانند طلا و زیورآلات را در یک کیف دستی، خودتان جابجا کنید و آن‌ها را داخل بار و ماشین اسباب‌کشی نفرستید.

 

25-از وسایل نرم خانه برای بسته‌بندی استفاده کنید

لازم نیست برای بسته‌بندی وسایل حساس و شکستی، حتما از کاغذ باطله، روزنامه یا ضربه‌گیر استفاده کنید. می‌توانید با قرار دادن لباس‌ها یا پارچه‌های نرم خود در جعبه یا کارتون، وسایل را ایمن کنید تا هنگام حمل‌و نقل حرکت نکنند.

 

26-لباس‌های خود را در کیسه زباله قرار دهید.

لازم نیست لباس‌های داخل کمد را از آویزهایشان خارج کنید و تا کنید و بسته‌بندی کنید. می‌توانید به همان شکلی که لباس‌ها در چوب‌های آویز قرار دارند، آن‌ها را داخل کیسه‌های بزرگ و محکم زباله، ببندید. در این صورت در خانه جدید، برای چیدمان لباس کارتان بسیار راحت است.

 

27-از چمدان ها غافل نشوید

وسایل سنگین مانند کتاب‌ها را در داخل چمدان جای دهید. زیرا چمدان چرخدار است و حمل آن بسیار راحت است.

 

28-یک جعبه روزمره بسته‌بندی کنید

یک جعبه از وسایلی که روز بعد اسباب‌کشی به آن نیاز دارید، مانند لباس‌های مربوط به کار، وسایل آرایشی-بهداشتی، قهوه‌ساز و …، بسته‌بندی کرده و دم دست بگذارید تا فردا برای پیدا کردن وسایل مورد نیازتان مستاصل نشوید.

 

29-مواد خوراکی را فریز کنید

بهتر است از یکی دو هفته قبل از اسباب‌کشی تمام مواد خوراکی که قابل فریز شدن هستند را فریز کنید و سعی کنید چند روز قبل از اسباب‌کشی مواد غذایی جدید نخرید.

 

30-مبل‌ها و وسایل برقی بزرگ را کاور کنید

اگر مبلمانی با پارچه مبلی روشن یا آسیب‌پذیر دارید، حتما با یک پارچه کاملا مبل را کاور کنید. علاوه بر این برای آسیب ندیدن پایه‌های مبل یا میز جلومبلی، یا وسایلی مانند یخچال و ماشین لباسشویی، حتما با استفاده از پلاستیک‌های حباب‌دار یا فوم آن‌ها را بپوشانید تا دچار رنگ پریدگی یا آسیب نشوند.

 

31-میان‌وعده تهیه کنید

روز اسباب‌کشی روزی سخت و طاقت‌فرسا است و اغلب افراد وقتی برای خوردن و آشامیدن پیدا نمی‌کنند. بهتر است از روز قبل میان‌وعده‌های کوچک و آبمیوه برای خود و خانواده آماده کنید تا انرژی کم نیاورید.

 

32-فکری به حال بچه‌ها بکنید

کودکان در روز اسباب‌کشی خسته و بهانه‌گیر می‌شوند. بهتر است کودکان و حیوانات خانگی را به دوستان و آشنایان بسپارید.

بعد از اسباب کشی اولین جایی که مرتب میکنید اتاق کودکان باشد تا کودکتان بتواند به راحتی بخوابد.

 

33_عوض کردن وسایل

هنگامی که اسباب کشی میکنید بهترین زمان برای تعویض وسایل منزل هست.

اگر برای اسباب کشی منرلتان نیاز به کمک دارید می توانید  نسبت به پیدا کردن باربری مورد نظرتان ، اقدام کنید.

 

34-جعبه‌ها را از جلوی دید بردارید

در خانه جدید، بعد از باز کردن هر جعبه یا کارتون و خالی کردن محتویات آن، جعبه را به بیرون از خانه ببرید که جلوی چشمتان نباشد. کم شدن جعبه‌ها نشان از پیشرفت فیزیکی است و حس خوبی دارد و خستگی را از تن در می‌کند.

 

35-همه وسایل را با هم باز نکنید

تقسیم کار کنید و هر فرد را مسئول چیدن وسایل شخصی خودش کنید. همچنین هرگز قبل از مشخص کردن جای وسایل، آن‌ها را باز نکنید. زیرا این کار باعث می‌شود نظم خانه به هم بریزد و وسایل سرجایشان قرار نگیرد.

 

36-ابتدا وسایل بزرگ را جابجا کنید

با قراردادن وسایل بزرگ مانند مبلمان و بوفه در گوشه‌ها از به هم ریختگی خانه جلوگیری کنید و در نهایت بر اساس فضای باقیمانده، وسایل را بچینید.

 

37-اولویت‌بندی را فراموش نکنید

پس از آنکه تمام وسایل جابه‌جا شدند، بهتر است در وهله اول به سراغ آشپزخانه بروید و وسایلی ضروری مثل گاز و یخچال را راه بیندازید. سپس برای باز کردن وسایل اولویت‌بندی کنید. کارتن‌های هر بخش را در مکان مربوط به آن قرار دهید. مثلا کارتن‌های مربوط به آشپزخانه داخل آشپزخانه باشند. سپس بنا به اولویت‌بندی شروع به باز کردن وسایل و چیدن آن‌ها کنید.

 

38_عوض کردن وسایل

هنگامی که اسباب کشی میکنید بهترین زمان برای تعویض وسایل منزل هست.

اگر برای اسباب کشی منرلتان نیاز به کمک دارید می توانید  نسبت به پیدا کردن باربری مورد نظرتان ، اقدام کنید.

 

 

39-کارها را به یک شرکت اسباب کشی بسپارید

با یک سرچ ساده در اینترنت تعداد زیادی شرکت خدماتی در زمینه اسباب‌کشی پیدا می‌کنید که می‌توانید با آن‌ها تماس بگیرید. خوشبختانه این روزها شرکت‌های بزرگی که در زمینه حمل و نقل اثاث منزل خدمات ارائه می‌دهند، وب‌سایت و اپلیکیشن اسباب‌کشی دارند. می‌توانید در کمترین زمان ممکن سفارش خود را در اپلیکیشن ثبت کنید و از آن‌ها کمک بگیرید.

در زمان جابجایی، یک نفر را در خانه جدید بگدارید تا کارگر هارا راهنمایی کند. بهتراست براساس نام روی جعبه وسایل هر بخش خانه را، در مکان خود قرار دهید.

 

یک شرکت اسباب کشی حرفه ای باعث می شود در موارد زیر نگرانی کمتری داشته باشید:

 • وسائل بزرگ توسط چند کارگر جابجا می شوند تا آسیبی نبینند.
 • بسته بندی وسائل مختلف بسته به نوعشان به درستی انجام می شود تا در طول سفر دچار مشکلی نشوند.
 • نگران آسیب دیدن بدنتان هنگام بلند کردن وسائل سنگین نخواهید بود.
 • کارگران بی تجربه ممکن است هنگام اسباب کشی به اقلامی صدمه وارد کنند، برای همین پیشنهاد می کنیم حتما به تیم و شرکتی حرفه ای در زمینه اسباب کشی اعتماد کنید.
 • شرکت های معتبر با بیمه کردن کالای شما، خسارت های وارد شده به آنها در طول جابجایی را جبران خواهند کرد.

 

۵ اشتباه بزرگ هنگام اسباب کشی

در این بخش به ۵ نکته و اشتباه بزرگی که قبل و هنگام اسباب کشی ممکن است دچار آنها شوید، می پردازیم. به این نکات توجه کافی داشته باشید، تا تصمیمات مناسبتری بگیرید و از هرگونه کلاهبرداری در امان بمانید.

 

 • انجام شخصی اسباب کشی

اکثر افراد دشواری اسباب کشی را کمتر از آنچه حقیقت دارد تخمین می زنند. موانع زیادی در مسیر انجام شخصی اسباب کشی وجود دارد، که متداول ترین آنها در ادامه آمده اند؛ آسیب احتمالی به کالا، زمان مورد نیاز برای بسته بندی، بار زدن وسائل، حرکت کردن، باز کردن بسته ها و مهم تر از همه، استرس اسباب کشی.

 

 • تخمین و برآورد از پشت تلفن

اگر اسباب کشی کوچکی دارید، این کار مشکلی نخواهد داشت اما در اکثر مواقع این اتفاق نتیجه درستی به دست نمی دهد. هنگام صحبت با شرکت اسباب کشی، حتما درخواست کنید که حضوری تخمین و برآوردهای مورد نظر را محاسبه کنند. حتما نیاز است که نماینده شرکت اسباب کشی از نزدیک تمام وسائل را ببیند و با توجه به شرایط شما، برآوردها را اعلام کند.

 

 • اسباب کشی در یک فصل شلوغ

معمولا تابستان شلوغ ترین فصل برای جابجایی و اسباب کشی است، بیشتر به این خاطر که مدرسه ها تعطیل هستند. هنگام تعطیلات بزرگ و طولانی نیز شاهد اسباب کشی های زیادی هستیم؛ مانند عید نوروز. لذا پیشنهاد می دهیم در این زمان ها از اسباب کشی خود داری کنید و اگر در واقع اختیاری در مورد این قضیه ندارید از ۴ تا ۶ ماه قبل سفارش خود را ثبت کنید.

 

 • دقت ناکافی داشتن به بیمه نامه

هنگام اسباب کشی اتفاقات مختلفی رخ می دهد. فرض کنید جعبه ظروف چینی محبوب تان زمین بیفتد و بشکند، اگر شرکت اسباب کشی مورد نظر ضمانت خسارت را قبول نکرده باشد، به هیچ عنوان نمی توانید هزینه این خسارت را از آنها بگیرید. به همین دلیل ضروری است که مدارک را با دقت بررسی کنید و مطمئن شوید که شرکت مورد نظرتان بیمه ی خسارات پیش آمده را به عهده می گیرد.

 

 • قیمت اسباب کشی فوق العاده کم

هر شرکت یا فردی که قیمتی حدود ۲۵% تا ۴۰% زیر قیمت معمول اسباب کشی پیشنهاد دهد حتما قصد کلاهبرداری دارد. اتفاقی که واقعا می افتد اینگونه است که شما قرارداد را می بندید و هنگام پرداخت هزینه متوجه می شوید که هزینه های گزافی به قرارداد افزوده شده است و در نهایت بیشتر از شرکت های دیگر هزینه پرداخت خواهید کرد. مشکل دیگر این است که در صورت پرداخت نکردن مبلغ، این شرکت ها وسائل شما را گرو نگه میدارند.

 

 

انتخاب شرکت اسباب کشی منزل مناسب

اکثر افراد توجه زیادی به شرکت و افرادی که قرار است، حمل بارشان را انجام دهد نمی کنند، این اتفاق به این دلیل است که سادگی اسباب کشی وقتی با تصمیم در مورد شرکت مناسب اسباب کشی همراه می شود، دشوارتر می شود. بجای انتخاب کاملا اتفاقی یک شرکت اسباب کشی، مراحل زیر را دنبال کنید تا شرکت مناسب خود را پیدا کنید.

 

موارد دقیقی که در هزینه اعمال می شوند را جویا شوید

بعضی از شرکت های باربری و اسباب کشی، فقط هزینه کارگر، بسته بندی، بار زدن و خالی کردن را اعلام می کنند و به هر دلیلی اشاره ای به هزینه کامیون نمی کنند. بعضی از شرکت های دیگر اسباب کشی نیز فقط به مدت زمانی که طول می کشد اسباب کشی انجام شود، اشاره می کنند و از ذکر هزینه بسته بندی و استفاده از کامیون پرهیز می کنند. با اطلاع دقیق از هزینه هایی که قرار است پرداخت شود و جزئیات آن، برنامه ریزی دقیق تری نسبت به حالتی که قیمت کلی گفته می شود، خواهید داشت. وقتی که لیست دقیق مواردی که جزء هزینه ها هستند را متوجه شدید می توانید درخواست دهید تا لیست موارد تخمینی اضافه را نیز ارائه دهند.

 

نشانه های یک شرکت نامعتبر در زمینه خدمات اسباب کشی

 • تقاضای پول در ابتدای کار: شرکت از شما درخواست کند که هزینه را قبل از انجام بپردازید یا خواهان پیش پرداخت زیادی باشد.
 • هیچ گونه اطلاعاتی در مورد حقوقتان ارائه نشود: شرکت باربری موظف است یک رونوشت از حقوق و مسئولیت های شما ارائه دهد. حتما قبل از شروع اسباب کشی این سند را درخواست کنید.
 • بدون آدرس محلی، مجوز یا بیمه: اگر نمی توانید از سایت شرکت اسباب کشی، آدرس محلی شرکت و اطلاعات در مورد بیمه و مجوز کار آن پیدا کنید، از ثبت سفارش در شرکت خودداری کنید.
 • ضمانت مشکوک: شرکت حمل بار اطمینان بدهد که تمام اموال تحت پوشش بیمه شرکت هستند.
 • عدم وجود اسم: بعضی از شرکت ها و سایت اثاث کشی تحت عنوان هایی چون شرکت باربری یا شرکت حمل اثاثیه کار می کنند و اسمی خاص ندارند که نشانه رسمی نبودن فعالیت آنهاست.
 • وضع بی ملاحظه دفتر شرکت: دفتر شرکت در شرایط بدی قرار دارد (انگار که شرکت رسمیت ندارد.)
 • استفاده از کامیون اجاره ای: شرکت حمل اثاثیه مالکیت هیچ کدام از کامیون ها را به عهده ندارد و از کامیون های اجاره ای استفاده می کند.

 

۱۰ سوالی که باید از یک شرکت اثاث کشی منزل بپرسید

 • چند سال است که در صنعت اسباب کشی و حمل بار فعالیت دارید؟
 • آیا امکان ارائه نظر مشتریانتان را دارید؟
 • چه مجوز و ضمانت هایی دارید و می توانید مدارک آنها را ارائه دهید؟
 • چه نوع برآوردهایی پیشنهاد می دهید؟
 • هزینه ی جابجایی شما چقدر است؟
 • چگونه سلامت خانه من را تضمین می کنید؟
 • چگونه از دارایی های من مراقبت می شود؟
 • آیا بیمه جبران خسارت کارگران را دارید؟
 • فرآیند پرداخت چگونه است؟
 • اسباب من چه زمانی تحویل داده می شود؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *