خدمات تعمیرات مبلمان در مشهد

خدمات تعمیرات مبل فن باز در مشهد
خدمات تعمیرات مبل فن باز در مشهد

خدمات تعمیر مبلمان فن باز در مشهد

ما در شرکت فن باز می دانیم که مبل شما چقدر می تواند برای شما و خانه شما مهم باشد، و بهترین راه برای حفظ راحتی آنها را می دانیم. تمامی تکنسین های ما برای تعمیر انواع مبل کاملا آموزش دیده اند.

وقتی رزرو شما را انجام می‌دهیم، اطلاعات زیادی را از قبل دریافت می‌کنیم تا با تیم‌هایمان بهترین خدمات  ممکن را برای رفع مشکل در اولین بازدید از خانه شما بدهیم. و اگر به هر دلیلی نتوانیم مبل شما را در منزلتان تعمیر کنیم، تیم حمل و نقل فوق‌العاده‌ای داریم که مبل شما را برای تعمیر به کارگاههای ما برمی‌گردانند. وقتی کارمان تمام شد، برای بهترین زمان برای بازگرداندن مبل با شما تماس خواهیم گرفت.

انواع خدمات تعمیر مبلمان در مشهد 

تعمیر مبل چرمی

تمامی تکنسین های ما برای تعمیر چرم به طور کامل آموزش دیده اند و قادر به تعمیر عیوب از جمله سوختگی، پارگی، خط و خش، از بین رفتن رنگ و بسیاری از مسائل دیگر هستند.

اگر مبل شما آسیب دید، نیازی نیست آن را دور بیندازید یا یک مبل جدید تهیه کنید، اکثر آنها به راحتی توسط تکنسین های مجرب فن باز  قابل تعمیر هستند.

نظافت هر نوع لکه 

 برای هر گونه لکه مانند جوهر یا لاک ناخن، نیروهای متخصص ما می‌توانند این موارد را بپوشانند و مبلمان شما را با استفاده از رنگدانه‌های خاصی که تضمین شده است مطابق با رنگ اصلی رنگ‌آمیزی کنند و آن را به حالت استاندارد بازگردانند.

از بین بردن جای سوختگی

تصادفاً یک سوراخ در مبل خود دیده اید؟ مشکلی نیست، ما بهترین راه ها را برای رفع سوراخ می دانیم. اگر یک سوختگی/بریدگی کوچک در مبل باشد، می‌توانیم آسیب را پر کرده و آن را بپوشانیم تا آسیب اصلی دیده نشود. یا اگر سوختگی شدید است، می‌توانیم کل قسمت را با یک تکه چرم جدید دوباره بپوشانیم تا با بقیه مبل شما مطابقت داشته باشد.

رفع افتادگی ابر مبلمان

قطعا حس بدی دارد وقتی متوجه می شوید که صندلی مبل شما نشست کرده . هنگام نشستن در آن فرو رفته اید و احساس می کنید در یک سوراخ نشسته اید، یا حتی بدتر از آن می توانید فنرها/مکانیسم زیر خود را احساس کنید. نگران نباشید، اگر مبل شما شروع به افتادگی کرده یا در استفاده عمومی صاف شده است، می‌توانیم پرکننده‌های صندلی‌ها، پشتی و بالشتک‌های بازو را تقویت کنیم تا مبل شما به یک مبل در حد نو تبدیل شود.

تغییر رویه مبل

ما برای کسانی که می خواهند ظاهر مبل خود را تغییر دهند، خدمات تعویض رویه مجدد کامل ارائه می دهیم. ما طیف گسترده ای از گزینه های پارچه های به روز را در اختیار شما قرار داده ایم که می توانید از بین آنها انتخاب کنید.

ارتباط با فن باز

مجموعه فن باز قصد دارد در کمترین زمان ممکن، با کیفیت ترین خدمات تعمیر مبلمان  را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت سرویس مورد نیاز خود می توانید از دو راه زیر با ما در ارتباط باشید.

 

تماس با ما ☎                      دانلود اپلیکشن فن باز از بازار  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *