خدمات مبل شویی فن باز در مشهد

شستشوی مبلمان  فن باز در مشهد

امروزه مبلمان یکی از لوازمی است که در هر خانه ای بسیار کاربردی و الزامی میباشد طوری که تقریبا میتوانیم بگوییم یکی از وسیله هایی است که در اکثر خانه ها دیده میشود و کاربرد های خود را دارد. از یک طرف هم خانه شما را بسیار زیباتر میکند و جلوه خاصی به خانه میدهد، البته همانطور که بسیار کاربردی میباشد دردسر هایی هم دارد مثلا بعضی از مبل ها راحت لکه میشود یا جنس مبل طوری است که چوبش راحت خش می افتد برای همین باید بسیار حواسمان جمع باشد ولی خب بعضی لکه ها و کثیفی ها راحت پاک میشود ولی بعضی از لکه ها را نمیتوانیم  پاک بکنیم. ما خدمات نظافتی فن باز (FanBaz) مشهد را به شما پیشنهاد میکنیم.

شستشوی مبل در مشهد

در ادامه مطلب میخواهیم به سوالات مختلفی که برای شما پیش می آید جواب بدهیم و شیوه کار خدمات نظافتی مبلمان را توضیح دهیم تا از ما اطمینان حاصل کنید و با خدمات مبلمانمان آشنا شوید.

همه مبل ها قابل شستشو هستند؟

شاید به این فکر کرده باشید که آیا همه مدل مبل قابل شستشو هست؟ در جواب این سوال میتوانم بگویم همه مبل هایی که بخش پارچه ای داشته باشند قابل شستشو هستند حالا مهم نیست که پارچه و چوب یا پارچه و فلز باشد ما کاملا بخش پارچه ای را میشوییم.

خشکشویی مبلمان در خانه یا محل کار است یا کارخانه؟

خشکشویی مبلمان، تشک یا خوشخواب برای اینکه مشکلاتی مانند رفت و آمد کمتر شود در خانه انجام میگیرد اینگونه کار هم سریع تر پیش میرود و زحمت های اضافی از روی دوش شما کم میشود.

آیا مبلمان من که رنگ روشنی دارد بعد از شستشو کدر نمیشود ؟ 

شاید شما نگران این شده اید که مبل من رنگ روشنی دارد و شاید مبل هایم بعد از شستشوی کدر میشود ما با اطمینان میگوییم که خیر. چون دستگاه های شستشوی مبلمان مخصوص این کار میباشد پس هیچ مشکلی بوجود نمی آورد.

آیا با شستشوی مبلمان در منزل تمام لکه ها از بین میرود؟

در جواب این سوال باید بگوییم که بیشتر مواقع لکه های جوهر، غذا و چربی از بین میرود و لکه ای باقی نمی ماند ولی بعضی اوقات لکه های چربی کمی اذیت میکنند اما آنچنانی نمیباشد.

بعد چه مدتی مبلمان خشک میشود ؟

درباره این موضوع باید بگوییم که وقتی مبلمان یا خوشخواب شما را با دستگاه مخصوص وکیوم خشک میکنیم تقریبا 90% خشک میشود و در 3 الی 4 ساعت بعد کاملا خشک میشود و بدون هیچ مشکلی میتوانید از مبلمان خود استفاده کنید.

ارتباط با ما

مجموعه فن باز قصد دارد در کمترین زمان ممکن، با کیفیت ترین خدمات نظافتی را به شما همشهریان مشهدی عزیز ارائه دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت سرویس مورد نیاز خود می توانید از دو راه زیر با ما در ارتباط باشید.

 

تماس با ما ☎

دانلود اپلیکشن فن باز از بازار  

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *