خدمات دوخت و شستشوی پرده در مشهد

خدمات شستشو یرده در مشهد
خدمات شستشو یرده فن باز در مشهد

خدمات نظافت و دوخت پرده در مشهد

یکی از مهم ترین عناصر زیبایی در هر خانه ای پرده ها هستند. آنها نه تنها به زیبایی اتاق می افزایند بلکه به عنوان یک فیلتر هوا عمل می کنند که از ورود گرد و غبار، حشرات، بو و دود جلوگیری می کنند. به این ترتیب، پرده‌ها می‌توانند نیروگاهی از گرد و غبار و خاک باشند و در صورت عدم نگهداری مناسب می‌توانند باعث آسم و سایر مشکلات تنفسی شوند. بنابراین، برای افزایش عمر آن و همچنین بهبود کیفیت هوای داخل، نیاز به تمیز کردن دوره ای پرده وجود دارد.

نحوه شستشوی پرده در شرکت نظافتی فن باز مشهد

در ابتدا پرده ها به طور کامل از نظر لکه ها بررسی می شوند. پس از آن، پرده ها به طور کامل جاروبرقی کشیده می شوند تا گرد و غبار روی آنها پاک شود. سپس محلول لکه بری برای از بین بردن لکه ها اعمال می شود. سپس پرده ها با استفاده از محلولی با کیفیت خشک می شوند. این کار نه تنها پرده را ضد عفونی می کند بلکه بوی نامطبوع را نیز از بین می برد. این نوع نظافت در خانه هایی که می توان تهویه مناسبی برای از بین بردن بوی محلول نظافت ایجاد کرد توصیه می شود. در صورتی که لکه ای روی پرده باشد از یک ماده تمیز کننده استفاده می شود و پارچه کاملاً آبکشی می شود. پس از مدتی پارچه دوباره آبکشی شده و خشک می شود.

نکته ای که وجود دارد این است که ما به عنوان یک شرکت نظافتی تخصصی توصیه می کنیم که مشتری از قبل نوع تمیز کردن مورد نیاز را به ما اطلاع دهد. تمیز کردن پرده های خشک در خانه هایی که زنان باردار، کودکان و بزرگسالان مبتلا به آسم دارند توصیه نمی شود زیرا خشکشویی می تواند باعث ایجاد بیماری های تنفسی شود.

خدمات دوخت و نصب پرده

از دیگر خدماتی که در راستای آرامش خانواده ها توسط شرکت فن باز ارائه می شود خدمات دوخت و نصب پرده است. شما به راحتی میتوانید اندازه ها و مدل انتخابی خود را به ما اطلاع دهید تا در کمترین زمان دوخت پرده و در صورت نیاز نصب آن انجام شود. همچنین برای اطمینان و راحتی کار نیروهای ما میتوانند اندازه گیری را نیز انجام دهند تا دیگر هیچ نگرانی برای شما نماند.

ارتباط با ما

مجموعه فن باز قصد دارد در کمترین زمان ممکن، با کیفیت ترین خدمات نظافتی را به شما همشهریان مشهدی عزیز ارائه دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت سرویس مورد نیاز خود می توانید از دو راه زیر با ما در ارتباط باشید.

1-تماس تلفنی

⇓همین حالا در اپ فن باز ثبت نام کنید و از خدمات با کیفیت آن بهره ببرید!!⇓

2-دانلود از کافه بازار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *